Sepetim 0
Epinizmir.com
Yükleniyor...
Üye Girişi Kayıt Ol
Sepetim 0

PUBG Mobile 20. Sezon Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile sezon bitimi yaklaşıyor ve PUBG Mobile yeni sezon ne zaman soruları oyuncular tarafından sorulmaya başladı bile. 

 

Dünya çapında büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan PUBG yeni sezon söylentileri, popüler battle royale oyununun oyuncuları tarafından merak edilenler arasındaki yerini aldı. 

 

Bugüne kadar çeşitli kaynaklarda yer almış PUBG Mobile yeni sezon söylentilerini sizler için derledik. Tabi bu açıklamaların sadece söylenti olduğunu ve resmi kaynaklardan yapılmadığını sözlerimize eklemekte fayda var. Yeni bilgilere ulaştıkça haberimizi güncellemeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 

PUBG Mobile 20. Sezon Başlangıç Tarihi

PUBG Mobile 19. Sezon Godzilla vs. Kong teması ile gelmişti. 17 Mayıs 2021 tarihinden bu yana devam eden sezon, görkemli bir etkinlikle duyurulmuştu. PUBG Mobile 19. sezon ödülleri de göz doldurmuş ve oyuncular tarafından bir hayli sevilmişti. 

 

PUBG Mobile geliştiricileri tarafından hazırlanan alışılageldik 7-8 haftalık PUBG sezonu daha Temmuz ayı ortasında sona erecek. PUBG Mobile 19. Sezon Royal Pass ödülleri 12 Temmuz 2021 tarihinde son bulacaktır. Oyunda belirtilen tarihlerden bir taneside Pubg Mobile 19. Sezon’un bitiş tarihi 17 Temmuz 2021 olarak gözüküyor. Resmi bir açıklama olmasa da Pubg Mobile 20. Sezonun başlangıcı 17 Temmuz 2021 olarak gözüküyor şimdilik.
 

Pubg Mobile Sezon 20 Royale Pass Ödülleri

Konu hakkında resmi kaynaklardan henüz bir açıklama gelmedi ancak Türkiye sunucusuna genellikle Hindistan gibi bölgelere gelen güncellemelerin aynısı geliyor ve Hindistan bölgesinde yayılan bazı dedikodulara göre aşağıdaki ödüllerin Royale Pass’e eklenmesi muhtemel olarak gözüküyor. İlerleyen zamanlarda resmi bu konu hakkında tam liste açıklanacaktır ve bu açıklamanın ardından sizlerle mutlaka paylaşıyor olacağız.

epinizmir.com
Güvenilir Alışveriş

SSL protokolü, güvenilir ödeme yöntemleri ile tam güvenli alışveriş.

epinizmir.com
7/24 Hızlı Teslimat

Teslimatlarınız hızlı, pratik şekilde gerçekleşir. Beklemeden hizmet!

epinizmir.com
100% Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en ön planda.

epinizmir.com
Canlı Destek

10:00 - 02:00 Arası Canlı Destek İle Hızlı Yardım

epinizmir.com
CD Key ve Epin

Teslimatlarında 7/24 Hizmetinizdeyiz.

epinizmir.com
Hediye Yağmuru

Düzenlenecek özel çekilişler ile siz de hediyenizi edinebilirsiniz.